1. CharlesHap napsal:

  hOur company provides a wide variety of non prescription products. Look at our health website in case you want to to improve your health with a help of health products. Our company provides a wide variety of non prescription drugs. Look at our health site in case you want to look better with a help of health products. Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Look at our health website in case you want to look healthier with a help generic supplements. Our company offers a wide variety of pills. Look at our health contributing website in case you want to feel healthier. Our company provides a wide variety of supplements. Visit our health contributing portal in case you want to look healthier. Our company offers weight loss products. Visit our health contributing site in case you want to strengthen your health.
  Our company offers health and related products. Visit our health contributing portal in case you want to strengthen your health. Our company provides supreme quality pharmacy. Visit our health contributing website in case you want to feel better. Our company offers a wide variety of non prescription products. Visit our health portal in case you want to feel better with a help generic supplements. Our site offers a wide variety of non prescription products. Look at our health site in case you want to look healthier with a help of general health products. Our company offers a wide variety of non prescription products. Look at our health site in case you want to feel better with a help health products.

 2. Jana napsal:

  Halo,halo,halo…….školička moc děkuji za úžasné hudební vystoupení a těšíme se na další akci :-) krásný den přejí holky ze školky

  1. Addax napsal:

   Ahoj. Díky za pochvalu. ;-)

 3. Eva Vránová napsal:

  Dobrý den,prosím sdělte mi kde se nachází Prašivka a jak se tam dostanu,chtěla bych s rodinou si poslechnout váš repertoár.Děkuji Vránová Eva

  1. Addax napsal:

   Hostinec Prašivka je na Letné poblíž stadionu Sparty. Pro návštěvu s rodinou to ale není vhodné. Je to spíše klubový podnik nižší cenové sk. pro fanoušky Sparty.

 4. Kril napsal:

  Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na náš Ples, který by měl být 25.2.2017 od 20-02h děkuji. Kril, SDH Domoušice.

  1. Addax napsal:

   Dobrý den.

   Nejprve se ujistěte, že chcete opravdu nás z Prahy a ne stejnojmennou kapelu z Loun, kterou máte každoročně. Taurus.

1 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *