Taurus na lodi

11 července 2013 |

Taurus podpisy OK
Labská plavební společnost učinila skupině Taurus nabídku spolupráce v podobě hudebních produkcí, při plavbě výletní lodí z Děčína do Drážďan a zpět. Této nabídky jsme využili a tento víkend, 13. a 14.7.2013, uskutečníme dvě produkce na lodi.

Program plavby:

09:00 – loď odplouvá z přístaviště Děčín, Smetanovo Nábřeží (pod Děčínským zámkem)

09:50 – zastávka Hřensko – oběd na lodi během plavby

13:00 – přistání lodi v Drážďanech, prohlídka města

15:00 – loď odplouvá z Drážďan, večeře na lodi během plavby

20:30 – zastávka Hřensko

22:00 – přistání lodi v Děčíně

Romantická plavba lodí skalním kaňonem Českého Švýcarska, labskými zátokami, pod hradem Konigstein, místy, která již v roce 1831 obdivoval Hans Christian Andersen. Proplujeme historickou Pirnou, krajinou vinic k malebnému zámku Pilnitz. Na lodi poobědváme. Poplujeme pod památnými mosty starého města a přistaneme v srdci Drážďan u vyhlídkových Labských teras, v těsné blízkosti obnoveného chrámu Frauenkirche a památného Zwingeru. S průvodcem absolvujeme, za odborného výkladu, procházku historickým centrem přes vyhlídkové terasy okolo Frauenkirche ke Královskému paláci a zahradám Zwingeru.Frauenkirche - DresdenPři zpáteční plavbě, za doprovodu živé hudby skupiny Taurus, vyslechneme výklad kapitána k historii a okolnostem plaveb po Labi. Po večeři absolvujeme ochutnávku vín z vyhlášeného vinařství Kořínek. Po celou dobu plavby je našim hostům poskytován zasvěcený výklad k přírodním a historickým zajímavostem v okolí řeky.Západ slunce v labském kaňonu a pohled na klidnou hladinu řeky v minulosti ovlivnil nejenom Richarda Wágnera a Fryderika Chopina viz. Děčínský valčík. Zcela jistě i ve vás zanechá vzpomínku na jedinečný zážitek z plavby lodí a přitažlivost nových zážitků z prožitého dne.

Zveme všechny naše příznivce, i další milovníky dobré hudby a romantiky, na tyto lákavé akce. Cena za plavbu z Děčína do Drážďan a zpět je 1 980,- Kč. V ceně plavby je servírovaný oběd, průvodce městem Drážďany, večeře, hudba na palubě, ochutnávka vín.

Rezervace lodního lístku zde:

tel. 725933730,

e-mail:  plavbydresden@seznam.cz

lod

 

 

Štítky:

Přihlášení:

nahoru