Informace pro příznivce sk. Taurus – změna hracího místa

25 června 2015 |

RoSa1 RoSa2 RoSa4RoSa mapa

 

 

 

Vzhledem k tomu, že bohužel k 30.6.2015 končí provoz kavárny Melodie v Kongresovém centru, kde jsme účinkovali nepřetržitě několik let každou středu – našli jsme nové prostory pro pravidelné středeční hraní. Jedná se o rezidenci ROSA, nově rekonstruovaný objekt, který je na této adrese: Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy. Dostanete se tam pohodlně metrem trasy „C“ – stanice „Kobylisy“, nebo tramvají č. 10 – zastávka „Střelničná“, tramvají č. 17 – zastávka „Kobylisy“, nebo autobusy č. 144, 177 a 183 – zastávka „Kobylisy“.

V metru ve stanici Kobylisy jsou dva východy: první na Kobyliské náměstí a druhý ke Katastrálnímu úřadu. Použijete ten druhý, který je blíže rezidenci ROSA. Viz přiložená mapka. Na třech fotografiích je pohled na vstup do podniku, plánek – schéma objektu (jedná se o nízkou prostřední budovu „D“) a pohled do vstupního vestibulu podniku.

Jste srdečně zváni a doufáme, že si do nového prostředí najdete pravidelnou cestu, stejně, jako tomu bylo v kavárně Melodii. Hrací doba je posunuta o hodinu dřív, tedy od 18:00 do 21:30 hodin.

 

 

 

Štítky:

Přihlášení:

nahoru