Dovolená s Taurusem

2 února 2016 |
dovolená 2016

dovolená 2016

Letošní rok pořádáme tradiční akci „Dovolená s Taurusem“. Tzn. 10-ti denní rekreační zájezd k moři v Chorvatsku pro naše příznivce, kteří si přes den mohou užívat sluníčka a vody a večer relaxovat na venkovní hotelové terase při naší hudbě. Pro účastníky totiž hraje Taurus obden na tanečních večerech.
Vzhledem k nutnosti uzavřít a nahlásit cestovce pevný konečný počet účastníků, můžete se, kdo má zájem, taktéž ještě přihlásit k tomuto pobytu. Nejzazší termín přihlášení je k datu 5.5.2016. Přihlášky přijímá organizátorka zájezdu, Bedřiška Hessová, na telefonním čísle 723 744 444.

Informace k rekreaci:

Cestovní kancelář Kovotour

Termín rekreace: 24.6. – 3.7. 2016

Cena: 10 000,- Kč

Typ rekreace: All inclusive 50+ (3x denně strava, jednodenní výlet lodí v ceně)

Místo pobytu: hotel Riviera, Crikvenica, Chorvatsko

Vyjíždí se v pátek 24.6.2016 v odpoledních hodinách z Prahy, po cca 13-14 hodinách autobus přijíždí v sobotu dopoledne do cíle v Crikvenici. K dispozici je klimatizovaný autobus s WC a TV, při cestě je podáváno občerstvení. Autobus staví přibližně každé 3 hodiny. Stejným způsobem je návrat do Prahy, kdy se vyjíždí z Crikvenice v sobotu 2.7. odpoledne. Pobyt čítá 8 nocí, počínaje ze soboty na neděli 25./26.6. a z pátku na sobotu 1./2.7. konče.

Hotel Riviera má hlavní budovu, kde se účastníci zájezdu 3x denně stravují, je tam také kavárna s venkovní terasou k večernímu posezení, TV a internet s Wi-Fi připojením. K hlavní budově přiléhají bungalovy s ubytovacími pokoji. Pokoje jsou dvoulůžkové, každý z nich má WC se sprchou a balkon s výhledem na moře. V bungalovech jsou k dispozici lednice.

Areál hotelu je v bezprostřední blízkosti mořské pláže, která je betonová a do moře je přístup po schůdkách se zábradlím. Na pláž se sejde pouze po několika schodech přímo z hotelové terasy. Jinak, co se koupání týče, lze si užít i klasické písečné pláže, nebo i oblázkové, které jsou v dosahu 1 km od hotelu.

Městečko Crikvenica je oblíbené letovisko poblíž přístavu Rieka, v severním cípu Jadranu. Od hotelu vede do městečka podél pobřeží asfaltová korzová cesta (cca 2 km).

Ohlasy na předchozí pobyty u moře s Taurusem byly vesměs příznivé, takže neváhejte!

Pro ilustraci, zde jsou fotografie z loňského pobytu na stejném místě: >

Štítky:

Přihlášení:

nahoru